Organisatie

De Nederlandse Dansdagen werkt door het jaar heen met een klein vast team. Het team wordt op projectbasis versterkt met specialisten en stagiaires. Daarnaast wordt met ongeveer dertig vrijwilligers gewerkt.

Bestuur
Ton Rombouts (voorzitter) – burgemeester ‘s-Hertogenbosch
Wil Rutten (vice-voorzitter) – voormalig algemeen directeur en provinciesecretaris Provincie Brabant
Julienne Straatman – eigenaar adviesbureau Straatman Strategisch Advies
Erik van Ginkel - zakelijk directeur Rijksmuseum
Rachel Beaujean – hoofd artistieke staf Het Nationale Ballet
Thomas Smit (penningmeester) – zakelijk leider Theater Bellevue

Directeur
Ronald Wintjens 

Zakelijke leiding
Marc Meijer (a.i.),
zakelijk@nederlandsedansdagen.nl

Artistiek medewerker, dramaturg
Marc Maris,
marc@nederlandsedansdagen.nl

Creatief producent
Florain Verheijen,
florain@nederlandsedansdagen.nl

Marketing en publiciteit
Charlotte Schultz (hoofd), 
charlotte@nederlandsedansdagen.nl
Sharon den Breems,
sharon@nederlandsedansdagen.nl
Jocelyne Smit,
publiciteit@nederlandsedansdagen.nl

Productie
Nicolette Aschermann (hoofd),
nicolette@nederlandsedansdagen.nl
Gysele ter Berg (hospitality),
gysele@nederlandsedansdagen.nl
Heleen Rol (programma Theater aan het Vrijthof)
Jamie-Dee van Oudenrijn (Diner d'Honneur)
Stephen Shropshire (Dansmuseum)
Lisa Boere (projecten),
projecten@nederlandsedansdagen.nl
Maxence Bush (stagiair productie),
productie@nederlandsedansdagen.nl

Vrijwilligerscoördinator
Guy Thewissen,
vrijwilligers@nederlandsedansdagen.nl

Stagiair educatie
Floor Knotter,
floor@nederlandsedansdagen.nl

Techniek 
Marijcke Voorsluijs
Ingeloes Vogelpoel
Eric Meij

Programmaredactie 
Ronald Wintjens, Anita van Dolen, Fons Dejong, Dave Schwab, Stella van Leeuwen, Liesbeth Wildschut, Nada Mounzer, Jasper Weck, Marc Maris

Act Your Age/Performing Gender/Pivot Dance/Audience Club
Vincent Wijlhuizen
vincent@nederlandsedansdagen.nl

Consultant Europa
Peggy Olislaegers

Colofon
Grafisch ontwerp campagne Esther Noyons
Fotografie campagnebeeld Annaleen Louwes
Website ontwerp Serena Kloet
Webmaster Jasper Kuipers (De Kip en Korrel Produkties)