ND Programma 2018

Voorstellingen

Titel  
Gezelschap  |  Choreograaf 

SCHOPPEN
Bontehond + DOX  |  Judith Faas

Balancing Bodies
Cie Woest  |  Cie Woest

ACTE DE PRÉSENCE BRAMATO / SCENARIO PUBBLICO
Compagnia Zappalà Danza with AHK, Fontys, ArtEZ + Codarts  |  Samir Calixto

INSIDE OUT
Conny Janssen Danst  |  Conny Janssen

Papier
DADODANS, Gaia Gonnelli  |  Gaia Gonnelli i.s.m. Wiebe Gotink

UNCIA
Danae Dimitriadi and Dionysios Alamanos  |  Danae Dimitriadi and Dionysios Alamanos

Impression
Dance Theatre Heidelberg  |  Iván Pérez

Vacuum Garden
DANSLOKAAL, Conny Janssen Danst  |  Antonin Comestaz

Nieuw werk
DANSLOKAAL, Conny Janssen Danst  |  Dunja Jocic

Lust for Life
Danstheater Aya  |  Wies Bloemen

TRANSMOTION
DIVEinD, Dario Tortorelli  |  Dario Tortorelli vs Romeo Heart

The Destruction of Florentina Holzinger by Pieter van Den Bosch (working title)
Florentina Holzinger  |  Florentina Holzinger

RULE OF THREE
GRIP, Jan Martens + NAH  |  Jan Martens

The Sleeping Beauty Dansersfonds ’79: Claire Tjoe–Fat and Philippe Magdelijns
Het Nationale Ballet  |  Sir Peter Wright

The Grey Area
Het Nationale Ballet  |  David Dawson

ZIEL / ROUH
ICK Amsterdam  |  Emio Greco and Pieter C. Scholten

TRÆNS
Igor Vrebac  |  Igor Vrebac

Indigo Rose
Introdans  |  Jirí Kylián

Wrapped
Introdans  |  Inbal Pinto

NachtHexen 
Jens van Daele and Burning Bridges  |  Jens van Daele and Burning Bridges

Aghori
KORZO PRODUCTIES + ISH  |  SHAILESH BAHORAN

Thron
Krisztina de Châtel, VA Wölfl, Patricio Wang  |  Krisztina de Châtel

4: STILL LIFE
Nicole Beutler Projects, Theater Malpertuis  |  Nicole Beutler

Giovanni’s Room
Ryan Djojokarso and Korzo Producties  |  Ryan Djojokarso

The Swimmer (Duet from TING!)
Scapino Ballet Rotterdam  |  Ed Wubbe

Shin A Lam
Scapino Ballet Rotterdam  |  Marcos Morau

R*E*D*O
Shailesh Bahoran + Redouan Ait Chitt  |  Shailesh Bahoran + Redouan Ait Chitt

Quite Discontinuous
SHIFFT, Jasper van Luijk  |  Jasper van Luijk

We Are Nowhere Else But Here
Stephen Shropshire, Korzo Producties  |  Stephen Shropshire

Blueprint on Memory
WArd/waRD, Ann Van den Broek  |  Ann Van den Broek

Bloedbanden #1 
Nederlandse Dansdagen + Friese Dansdagen + Leeuwarden, Culturele Hoofdstad 2018  |  Maastrichtse Familie, Jennifer Romen

Decoy
Academie voor theater en dans AHK + Nederlandse Dansdagen  |  Astrid Boons

Amass
ArtEz, Hogeschool voor de Kunsten Arnhem + Nederlandse Dansdagen  |  Caroline Finn

Soul 
Fontys Tilburg + Nederlandse Dansdagen  |  Sergio Jerôme Debevère

Bring it on Ho
Fontys Tilburg + Nederlandse Dansdagen  |  Tommy Pham

Sortijas
Codarts Rotterdam + Nederlandse Dansdagen  |  Cayetano Soto

Yidam 
Codarts Rotterdam + Nederlandse Dansdagen  |  Ihsan Rustem

Girl (2018)
Lukas Dhont

Tentoonstellingen

Titel  
Makers  |  Locatie

dansMuseum #2: The Third Space - Krisztina de Châtel
Krisztina de Châtel, Stephen Shropshire, Emma Touchot  |  Bureau Europa

Training the Senses 
Christopher Fitch, Mattijs van de Port, Emilie Sitzia, Wiel Kusters, Poetry Slammers, John Cage, Kim Reijntjes, Roderik Povel  |  De Brandweerkantine

SKINS
Susanna Recchia  |  De Brandweerkantine

Films

Titel  (Jaar)
Regie

State of Stillness
regie: Camiel Zwart  |  choreograaf: Tyler Ter Meulen

Golden Oldies
regie:  Daan Velsink + Joost Lieuwma

III
regie Suze Milius + Femke Huurdeman

Multidentity
regie + choreografie: Tycho Hupperets

We Are One II
regie: Denzel Mohlmann + Ruben Chi  |  choreografie: Luc De Raad + Ruben Chi

Amuse
regie: Ivo Van Aart  |  choreografie: Jonne Covers

Rub Your Eyes Until You See Starts 
regie: Judith Knubben  |  choreografie: Reve Ter Borg

Vlucht (Flight) 
regie: Wiam Al–Zabari  |  choreografie: Krisztina De Châtel

Your Approval is not Essential 
regie: Leen Michiels  |  choreografie: Jelena Kostić

Otherland 
regie: Jan Pieter Tuinstra  |  choreografie: Keren Levi

02.jpeg