Dansen met...

De voetjes in de Danstent gaan van de vloer met een aantal Maastrichtse dansverenigingen. Op donderdag 8 oktober van 20:00 tot 22:30 staat de tent in het teken van de Lindy Hop! Iedereen is van harte welkom om mee te dansen. Alleen kijken en meegenieten onder het genot van een drankje kan natuurlijk ook! 

Wij nodigen je uit om de levendige wereld van Lindy Hop en swingdansen te ervaren. Lindy Hop, ontstaan in Harlem, New York, in de jaren 1920, is een levendige en vreugdevolle dans gekenmerkt door dynamische partnerbewegingen en energieke voetwerk.

Van 18:30 tot 20:00 kun je ook meedoen met een Lindy Hop workshop. Daarna openen we de dansvloer voor iedereen! Aanmelden voor de workshop is verplicht. Meld je hier aan.

Toegang gratis, vrije inloop 
Alleen toekijken? Loop gewoon binnen zonder ticket! 

calendar_month check_circle
  • donderdag 8 oktober
  • 20:00 - 22:30
location_on
accessibility
  • Toegankelijkheid
  • Alle leeftijden
  • Language no problem
  • Rolstoelgebruiker
  • Slecht ter been
confirmation_number
  • Tickets
  • Gratis
slinger-visualisatie